Cookie Consent by Free Privacy Policy website

 Jsme odborníci na obsluhu firem

Nabídka pro firmy

Posíláte pravidelně větší počet balíků? Jestli ano, jsme tím správným partnerem pro optimalizaci nákladů na logistiku. Neplaťte víc než musíte. Jen málo lidi dobrovolně platí víc než musí. Nabízíme ty nejlepší služby za nejnižší ceny. Posíláte nejen po České Republice ale také do zahraničí? Na trhu logistiky vynikáme nejen cenou. Od konkurence nás odlišují zkušenosti, tradice a kvalita námi poskytovaných služeb. Chcete důkaz? Zde jsou statistiky:

  • více než 10 let na trhu
  • desítky zaměstnanců
  • stovky spokojených smluvních zákazníků
  • tisíce balíků projde rukama našich zkušených skladníků

Přestože jsou pro nás zajímaví všichni klienti, přece jen máme nejraději Ty z Vás, se kterými máme tu čest spolupracovat dlouhodobě. Sami jsme dlouhodobými smluvními partnery etablovaných kurýrních společností jako GLS, DPD, PPL, Česká/Polská/Slovenská pošta.

Z naši zkušenosti je jasně patrné, že čestné dlouhodobé vztahy jsou  přínosné pro všechny zúčastněné – jak pro naše klienty tak pro nás. 

Zaujala Vás naše nabídka? Vše co potřebujeme je nějaký kontakt na Vás – telefon nebo email. Sdělte nám také prosím jak Vás máme kontaktovat. Preferujete email nebo telefonát? Ceny dojednáváme vždy individuálně podle počtu zásilek, které zákazník reálně posílá. Těšíme se na tu nejlepší spolupráci!